Ηρακλής Ψαχνών – Χανιά 2-1

Οι γηπεδούχοι μπήκαν δυνατά στην αναμέτρηση και στο 8′ άνοιξαν το σκορ με τον Τσιμόντζι.  Στο 32′ ο ΑΟ Χανιά ισοφάρισε τα Ψαχνά με τον Τσάτσο. Οι ομάδες πήγαν στα αποδυτήρια ισόπαλες με σκορ 1-1.

Στην επανάληψη ο αγώνας ήταν ισοροπημένος με τις δύο ομάδες να χάνουν κάλες ευκαιρίες.

Στο 37′ του Β’ ημιχρόνου ο Ηρακλής Ψαχνών κατάφερε και πήρε τους τρεις βαθμούς με σκόρερ τον Τριανταφύλλου.

Οι συνθέσεις του αγώνα Ηρακλής Ψαχνών-ΑΟ Χανιά:

Ηρακλής Ψαχνών: Πουρής, Στουρνάρας, Φοντακάρο, Τζανής, Παλαιολόγος, Τσιμότζι, Μπακομήτρος, Κοιλάρας, Ντάνιελ, Κρητικός, Τριανταφύλλου.

ΑΟ Χανια: Θεοδωρόπουλος, Παγώνης, Μανωλάς, Παπατζίκος, Πυθαρούλης, Τσάτσος, Πότσι, Τσαρτσαρής, Μπουντόπουλος, Λουκίνας, Πάγκαλος.